Hakkında

 

home

İleriye dönük

Teknolojik çözümler daha karmaşık hale geliyor ve tasarım , montaj ve bakım alanlarında özel uzmanlık gerektirir . Bu yeni bir pazar yaratacak tersane ve gemi sahipleri geminin operasyonel ömrü sonuna kadar yeni inşa aşamasından , gemide işlevsel teknoloji sabitlemek için uzman şirketleri ile ortaklıklar arıyorlar.

Vizyonumuz

Amacımız küresel denizcilik pazarının lider oyuncusu olmaktır . Biz müşterilerimize sektörün önde gelen teknolojik çözümler ve 7/24 güvenilir hizmet sunarak bu farkı kapatmak . Onların ihtiyaçlarını kesintisiz işlemleri sağlamak ve onların beklentilerini karşılamak

stratejik ilkeler;

  • Müşterilerimiz ile ortaklıklar
  • Teknoloji Lider
  • Operasyonel mükemmellik
  • Bugün ve yarın operasyonlarını destekleyen

Sektörde 18 yıllık deneyim ile şu anda ki yeni yüzü ile Prosea Deniz Elektroniği rakipsiz hizmetler sunmaktadır . Bir ekip olarak birlikte çalışarak önemli değer katmak için kararlıyız . Iş sizi nereye götürürse götürsün , Prosea Deniz elektroniği hizmet ve desteği her zaman yakındır.

Biz pozitif bir yaklaşıma dayanarak Aradığınız tüm gemi çözümleri ayrılmaz bir parçası olmaya adayız.

Prosea Deniz Elektroniği sayesinde , sizin ve mürettebatın tüm ilgili bilgi, destek ve servis erişimi olacaktır . Bizim akıllı bilişim çözümleri ve güvenilir bir bağlantı altyapısı , uzaktan bakım ve uzaktan izleme etkin olacaktır.

Prosea Deniz Elektroniği ile biz bildiklerini paylaşmak her zaman güncel tutmak ve ofislerinde herhangi bir zamanda , herkes için erişilebilir bir alt yapı sunmakta.